mc.riseofarcania.eu
6 hráčů online


mek3769
Hráč


mek3769

mek3769


  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: Před 1 měsícem
  • Zobrazení profilu: 490

Fórum


Nejnovější příspěvky

Zimní PvP Turnaj (RPG Server) Před 1 měsícem

mek3769


Ok sorry ja som si toho nevšimol :D

 


Len ma tak napadlo ked som bol teraz na webe že pod tými správami ako su tie emotikony souhlas nesouhlas atd by ste mohli pridať aj emote ´´F´´  (chcem ešte dodať že tímto prispevkom nechcem nikoho uraziť ani poškodiť jen chcem dať nápad ;) ) 


Farmenie Killov Před 9 měsíci

Dobrý deň chcel by som nahlásiť bug v ktorom sa jedná o farmenie killov na Meřunke ktorá je v athii v hospode uplne na vrchu respawnuje sa veľmi rýchlo a ked ju zabijete je to vidieť i v chate (je to jedina vynimka napr. u Juraka (ale ja neviem jak saa presne vola ten u prístavu v arcanii) to nefuguje Je to dobre napr pre klany dakujem.


Žiadosť o unban 2 Před 9 měsíci

1 - mek3769 

-------------------------------------

2- rpg 

------------------------------------

3 - Urážanie člena AT - Perma

-----------------------------------

Moje vyjadrenie -  rozdelím to do viacerých častí 

Prečo píšem znova ? - Mám iný dôvod ako je unban za champion VIP, Písal som Marinakovi či mi nepošle foto toho ako som ho ´´urazil´´ Marinak mi ju poslal ale na moje reakciu už nereagoval preto ju chcem napísať tu a chcem sa obhájiť že som žiadneho člena AT neurazil a požiadať o unban. 

Popísanie situácie -  Byl sem an rpg mal som trochu problem s questami ale v pohode trochu sme to v srande riešili s chatom (priznám mal som trochu rage ale to neovplyvňuje daný problém) No Marinak napísal správu Že si ide po pivo atd a dal sa do afk režime ja som potreboval trochu helpnuť tak som napísal že nech tu ostane neostal a pravdepodobne odyšiel po  to zmienene pivo no v tej chvilo som ho už neriešil kedže bol afk v tej chvíli prišiel na server Radimvej ktorý napísal do chatu ´´ha´´ no a ja ako v rámci srandi som napísal geyy ako ten meme Marinak to pravdepodobne zobral ako utok na neho ale v žiadnom prípade to na Marinaka nebolo smerovane na neho to by som si  žiadnom rpípade ndovolil a ešte k tomu tento ban mi bol udelený nie hned potom ako som to napísal ale asi po 5alebo 10 min neviem to presne možno je to i viac už si nepametám Preto chcem požiadať o unban  Pretože som žiadneho admina neurazil ďakujem. 
Foto od Marinaka = https://media.discordapp.net/attachments/808667907906338866/834438068333314058/2021-04-21_2.png?width=1187&height=667 

Ďakujem