mc.riseofarcania.eu
32 hráčů online


hekto96
Paladin


Zde nejsou žádné příspevky.


hekto96

hekto96


  • Registrován: Před 12 měsíci
  • Poslední přihlášení: Před 9 měsíci
  • Zobrazení profilu: 235

Fórum


Nejnovější příspěvky

Žádost o post helpra Před 10 měsíci

1. Zdravím, moje jmeno na serveru je Hekto96 a tímto bych chtěl požádat o post helpera.

2. Survival

3. Ano, mám originální hru.

4. Mám 21 let

5. Po vyzkoušení několika serverů jsem se dostal zde na vaší Arcanii, která mě zaujala na tolik že jsem se rozhodl hrát zde na Survivalu. Je zde také vidět mnoho úsilí, které zde A-Team vkládá jelikož se server stále rozrůstá a rozkvétá, a tak by jsem se rád stal jeho součástí, aby jsem taky mohl přispět s dalšími nápady. A navíc SlimeFun je žánrem, který mě velice překvapil a zalíbil se mi natolik, že jsem se ho naučil využívat a nedělá mi problém poradit či pomoc hráčům jak s ním pracovat. Rád se učím novým věcem.


TheRealPin Před 11 měsíci

Zika97 

Neznám důvod proč se maže, jen vím že se maže a poslední dobou poměrně častěji než jak jsem tady začal.

Za tohle nařčení se omlouvám.


TheRealPin Před 11 měsíci

No tak teda tohle (https://ctrlv.cz/Bbjr) není prokazatelné že jsem vystřelil je to POUZE natažený luk.

 To odpojení, o kterém jsi psal, byl vanish, ve kterém jsem se šel podívat, co se na PvP děje. Strávil jsem tam asi 20 minut, a viděl jsem tě střílet ze safe zóny, a tak jsi dostat patřičný trest.

Takže pokud jsi tam strávil ´´20minut´´ tak jsi určitě mohl vidět jak NÉÉ jen já, ale i LOL22528 a pár dalších po mě střílelo. Takže jak to vidím já ty jsi se čistě zaměřil na mě a za každou cenu jsi stál za tím abys to prokázal. 


TheRealPin Před 11 měsíci

cituji: ´´Také to, že je na serveru neznamená, že tam přímo fyzicky je, může řešit i jiné věci např. na Discordu či na webu.´´ 

helper odpovídal hráčum a na mé oznamení nereagoval a přitom před mojím oznamení odpověděl hračovi a také po tom co jsem mu napsal tak odpověděl někomu jinemu, poté se nevyjádřil ke mě už vubec prostě to obešel. Stojím si za tím, že byl fyzicky na serveru.

Ale co pokud máte zájem o důkazy není problem pořídí se pokud teda se nebude mazat chat jak je to tady zvykem.

 


TheRealPin Před 11 měsíci

Dobrý večer,

chtěl bych oznámit slabou až mnohdy žádnou pomoc nebo kontrolu od helpera ve zkoušce, není to prvně co jsem si toho všiml, ačkoli teď jsem to pocítil na vlastní kůži, jelikož nejeví nebo nemá až takový zájem o podporu hráču a všíma si jen nadavek což chápu, ale nechápu proč některé hrače ignoruje a druhé poslouchá jako ´´pejsek´´ například jak jsem ho požádal, že po mě střílí hrači z bezpečné zony v pvp aréně tak se po zhruba 2 minutách odpojil nebo zmizel a zhruba po 15 minutach od mé žádosti se připojil a já jsem už neměl nervy na to jak po mě stříleli tak jsem si s němi vyměnil role a byl jsem já v safe zoně a na žádost Mrjopa helper TheRealPin přišel a vyhodil mě ze serveru. 

 

Dle mého, když přišel na nábor a prošel jim, tak tudíž by měl být nějakým způsobem spravedlivý a neměl by nahlížet jedné straně ale i té druhé,přesně tak jak to dělá tryhard ten je ukazkový helper co si budem.

S pozdravem Hekto96