mc.riseofarcania.eu
40 hráčů online


HolyDuckKit
Kačenka
Majitel


HolyDuckKit

HolyDuckKit

Kačenka

  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: Před 2 dny
  • Zobrazení profilu: 1044

Fórum


Nejnovější příspěvky

Žádost o zk.helpera Před 10 dny

Skúškou prešiel 


Ahoj, moderátora si prevažne vyberáme my, poprípade navrhujeme tým, ktorí sa na neho ešte nehodia a chcú skúsiť helpera. Post moderátora ani nie je v zozname voľných pozíc. Počkaj, kým si ťa niekto z At rpg všimne a sám ťa navrhne ako moderátora, rovnako, ako to bolo u predošlých. Čo sa týka ďalšieho moderátora, chvíľu by som počkal, než sa vyrieši situácia s terajším. Zatiaľ žiadosť zamietam.

 

ŽIADOSŤ ZAMIETNUTÁ


Žádost o zk.helpera Před 12 dny

Vzhľadom na dostatok pozitívnych odpovedí ti bude umožnený postup. Týmto si prijatý ku skúške. Napíš mi na DC a dohodneme sa na dátume. 

PRIJATÝ KU SKÚŠKE


Žádost o zk.helpera Před 13 dny

Ahoj, rád by som napísal svoj názor, než odpíšu ostatní. V tvojom prípade neberiem do úvahy vek, pretože si bol niekoľko mesiacov moderátor a ukázal si nám, že na to máš, i keď je pravda, že občas bola tvoja akvitita menšia, no zlepšila sa. 

+ Veľakrát si pomáhal serveru samotnému, čo si veľmi cením a vždy si dokázal urobiť to, o čo sme ťa požiadali. 

+ Si aktívny a vyznáš sa na serveri.

+ Poznáš pravidlá a nebojíš sa spýtať či požiadať o pomoc.

- Občas mi pripadáš trochu divoký, ale to by som bral ako najmenší problém a nevidel by som to ako prekážku pri povýšení.

Predsa len, skúšobný helper je o tom, aby si nám ukázal, čo v tebe je a už neraz sa nám stalo, že niekto milo prekvapil. Ak sa ti to podarí a nazbieraš dostatočných kladných odpovedí, popracoval by som na nestrannosti voči ostatným, hlavne členom At ;)

Za mňa Áno


Keď ťa zavolám niečo testovať, tak to neskúšaš v priestoroch, kde ťa to vyslovene nevpustí a nechcem po tebe, aby si "obchádzal" hernú mechaniku používaním iných itemov. V tom je trošku rozdiel. A takme rkaždý hráč, obzvlášť ty, vie, čo sa tam hore nachádza a prečo je to nedostupné.