mc.riseofarcania.eu
6 hráčů online


FireWawe_CZ
Champion


Zde nejsou žádné příspevky.


FireWawe_CZ

FireWawe_CZ


  • Registrován: Před 9 měsíci
  • Poslední přihlášení: Před 1 měsícem
  • Zobrazení profilu: 371

Fórum


Nejnovější příspěvky

Zimní PvP Turnaj (RPG Server) Před 1 měsícem

OhniváVlnka zde :)


Žiadosť o moderátora Před 1 měsícem

Ahoj __Sillver__, 

Jak jsi teď na serveru skoro tři měsíce nebyl, tak nevíme jak pomáháš a jak to budeš mít s aktivitou. Takže pochop, že jsme se prozatím jednozačně shodli. Navíc se tak nějak dodržuje nevyslovené pravidlo jednoho moderátora. Zkus být alespoň trochu aktivní, pomáhat v chatu a tak dále, můžeš pak podat přihlášku za měsíc a neměl by to být problém.

                                      ZAMÍTNUTO.


Ahoj OutragedGemSK,

Aktivní jsi byl hodně dřív, ale poslední dobou jsem tě na serveru moc neviděl. Co se týče těch trestů, banlist máš sice v pořádku, ale sám si pamatuji na občasné hroty v chatu nebo podvádění při eventech, takže s tím úplně nesouhlasím. Jinak v rpg se vyznáš a nahraného toho máš hodně, takže vzhledem k tomu, že jsi byl přijat už dlouhou dobu zpátky na pozici moderátora, dal bych ti šanci (Pokud máš už mikrofon). 

Jenom zkus zlepšit tu aktivitu a také trochu víc pomáhat. ANO na moderátora.


RPG: časté pravopisné chyby Před 1 měsícem

Ahoj,

O pravopisných chybách víme. Každý je někde udělá, navíc tady spoustu textů píšou Slováci. Nějak si toho nikdo nevšímá a nenahlašuje, takže pokud chceš, můžeš nám vypsat konkrétní a opravíme je, ale jinak není v našich silách procházet a kontrolovat všechny questy atd. Co se týče těch slz, napiš mi ve hře nebo na discord. Můžeš mít poškozený item, nebo je špatný u toho obchodínka. 

Nicméně děkuji za nahlášení, vážíme si toho. 

 

 


Ahoj rikaz_r, 

Aktivita je poslední dobou výborná. Na druhou stranu jak psal Satiser, moc pomoci jsem u tebe neviděl. S dosavadními tresty to také nemáš nejlepší, každý se sice může polepšit, ale je to asi týden zpátky, co jsme u tebe řešili okrádání hráčů.

Dále také nedostatečný věk a ke všemu ještě ta změna jména, což by všechny dost mátlo, zvlášť, když máš v plánu vrátit se za měsíc k původnímu nicku. Za mě jednoznačně NE