mc.riseofarcania.eu
5 hráčů online


Dreyd
Majitel
VIP Support


Zde nejsou žádné příspevky.


Dreyd

Dreyd


  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: Před 1 dnem
  • Zobrazení profilu: 1474

Fórum


Nejnovější příspěvky

 

Zamítnuto


Zdarec, když máš nápad který je stejný na více serverů tak to můžeš udělat v jednom tématu ne ve dvou, ale to nevadí :D Přidám to na mythic survival třeba za den dva až se to osvědčí na rpg že to funguje bez problemově (zobrazení,dupe apod.)


Žiadosť o unban Před 23 dny

Unban se u nás neprodává, nicméně jsem ochotný ti dát poslední ale opravdu poslední šanci a to jen skrz pár "zásluh" které jsi tu v minulosti jako helper měl. Každopádně je to jak říkám, poslední šance kterou ti dávám :D


Žádost o zk.helpera Před 23 dny

Zdarec, jelikož vanilla ateam nemá tak se ti ani nemá kdo vyjádřit. Nicméně jak sám píšeš moderátor jsi tu už byl a nějaká extra špatná zkušenost to nebyla, takže nevidím problém v tom ti zkušebáka dát. Co se týče pravidel serveru nebo jeho znalostí, vím že jsi na tom dobře.

Vzhledem k tomu že jsi už byl moderátor a měl jsi mod zkoušku kterou jsi prošel a vanilla je takový low populated server a je potřeba znát jen pár commandů a informací, myslím si že zkouška nebude potřeba.

 

Přijat :)


Žádám o post buildera :) Před 3 měsíci

Zdarec, oba buildeři jsou pro, body které chtěl Holy jsi doplnil též, myslím si že tu není co vytknout nebonic na čem by to mohlo pohořet, tudíž jsi PŘIJAT KE ZKOUŠCE, napiš dexpovi na DC kdy máš čas a chceš vyzkoušet :)