mc.riseofarcania.eu
37 hráčů online

satiser

Zk.Helper

Připojeno: 15 Jan 2021
Témat: 10

IGN: satiser
od satiser » Před 6 měsíci

Zdravím, nahlašuju člena AT (Helpera) Mrferx. Píšu kvůli tomu že Ferx neustále dává za mě nezbytné warny,mute,jail,ban atd. také další stížnost je že furt do chatu pinguje věci které má a to by podle mě neměl helper dělat.Myslím že docela dost hráčů nemá Ferxe v oblibě takže bych prosil o vyřešení nebo Ferxe nebude mít pomalu nikdo rád. Takže jestli někdo máte problém s Ferxem tak ho sem napište Díky :) hezký pozbytek večera

MrFerX

Champion

Připojeno: 11 Feb 2021
Témat: 1

IGN: MrFerX
od MrFerX » Před 6 měsíci

Čau. Takže dovol mi, abych se k tomu také vyjádřil. Co se týče banů, mute atd.. tak si myslím, že jsem ještě hodně mírný člověk. Přístup na banlist máš, tak se můžeš kouknout, za co dávám mute, ban atd.. Ono je to těžké, když někdo pořád porušuje pravidla. Tyto tresty máme jasně dané od vedení serveru takže já si je nevymýšlím. Tak co se týká ,,flexu,, tak poslední dobou pinguju jen když někdo něco ukazuje, tak se prostě přidám a pingnu to taky. Je to prostě taková tradice. Né jen tak se mi říká MrFlex... Myslím si že patřím mezi ty více oblíbené hráče na serveru, ale to je možná jen můj pohled. Děkuji ti, že jsi se ozval.

x 2