mc.riseofarcania.eu
39 hráčů online

KureciMas0882

Hráč

Připojeno: 11 Jan 2021
Témat: 3

IGN: KureciMas0882
od KureciMas0882 » Před 10 měsíci

Hráč rikaz_z mi slíbil na survivalu za 2k protection IV, zaplatil jsem mu a on zacal utikat, nasledoval jsem ho a pak me zabil. Nakonec co jsem mu psal tak prý ani tu knihu neměl. Případ jsem dal na DC kde ho NIKDO neřešil, šel jsem na RPG za hl. adminem (nejaky HolyDuckKit) který nakonec uznal že je to celé moje chyba a že obchodování je na vlastní pěst. Nakonec po dlouhé době mi přijmuli žádost o tp, vrátili mi 90% všech věcí ale nevrátili mi mé unbreaking X a mending elytra, no moc tomu nevěřím že by se to jen tak despawnulo, ale později mi ve zprávách napsal že ani ten samotný protection IV neměl, a takhle je tam oscamovaný ne 1 hráč! Smutné na tom je že Ateam s tim NIC nedělá

Ale předpokládám že sami sobě ban nedají takže alespoň zlepšete ten systém co tam je nebo třeba přidejte do trade možnost zlaťáků

Stratil jsem důvěru v server a AT. Dokud se to nevyřeší tak bude naštvaný nejeden hráč 😞

Poslední úprava: Před 7 měsíci x 1 | x 1

HolyDuckKit

Kačenka
Majitel

Připojeno: 04 Sep 2020
Témat: 10

IGN: HolyDuckKit
od HolyDuckKit » Před 10 měsíci

Ja som stratil dôveru v ľudstvo, keď som videl trailer na muzikál Cats, ale to je iná téma. Čo sa tvojho problému týka, jasne som ti vysvetlil, že sa o žiadny "TPAKILL" nejednalo, keďže si mi niekoľkokrát spomenul, že si daného hráča nasledoval mimo jeho resku. Nikto ti zbraň pri hlave nedržal, keď si dával tpaccept a to, že daný hráč je bezcharakteru, s tým už nič neurobím/e. Vždy obchoduješ na vlastnú päsť, preto si najskôr over u ostatných hráčov, či je daný predávajúci dôverný, a využi na to bezpečnejšie miesta (spawn?).

Warn a mute si dostal skrz toho, že si obťažoval svojim problémom server, ktorého sa to netýkalo. 

x 2

Ahojte, ak máte problém, neváhajte mi napísať. Pokiaľ sa dá, rád pomôžem ;)

Sn-mka-obrazovky-657

TheRealPin

Hráč

Připojeno: 24 Nov 2020
Témat: 1

IGN: TheRealPin
od TheRealPin » Před 10 měsíci

Plně souhlasím s Holym, celé je to vlastně tvá vina, jelikož jsi hráče dobrovolně následoval z resky.

KureciMas0882

Hráč

Připojeno: 11 Jan 2021
Témat: 3

IGN: KureciMas0882
od KureciMas0882 » Před 10 měsíci

Tak kdyz u nej mam penize a nevim kde reska konci

TheRealPin

Hráč

Připojeno: 24 Nov 2020

IGN: TheRealPin
od TheRealPin » Před 10 měsíci

Vždy když opustíš residenci, napíše se ti to do chatu - viz. příloha:

Poslední úprava: Před 10 měsíci

Akacik

Champion

Připojeno: 27 Oct 2020

IGN: Akacik
od Akacik » Před 10 měsíci

Vše potřebné bylo řečeno Holym, o peníze jsi přišel vlastní chybou.