mc.riseofarcania.eu
26 hráčů online

hekto96

Paladin

Připojeno: 01 Nov 2020
Témat: 2

IGN: hekto96
od hekto96 » Před 11 měsíci

Dobrý večer,

chtěl bych oznámit slabou až mnohdy žádnou pomoc nebo kontrolu od helpera ve zkoušce, není to prvně co jsem si toho všiml, ačkoli teď jsem to pocítil na vlastní kůži, jelikož nejeví nebo nemá až takový zájem o podporu hráču a všíma si jen nadavek což chápu, ale nechápu proč některé hrače ignoruje a druhé poslouchá jako ´´pejsek´´ například jak jsem ho požádal, že po mě střílí hrači z bezpečné zony v pvp aréně tak se po zhruba 2 minutách odpojil nebo zmizel a zhruba po 15 minutach od mé žádosti se připojil a já jsem už neměl nervy na to jak po mě stříleli tak jsem si s němi vyměnil role a byl jsem já v safe zoně a na žádost Mrjopa helper TheRealPin přišel a vyhodil mě ze serveru. 

Dle mého, když přišel na nábor a prošel jim, tak tudíž by měl být nějakým způsobem spravedlivý a neměl by nahlížet jedné straně ale i té druhé,přesně tak jak to dělá tryhard ten je ukazkový helper co si budem.

S pozdravem Hekto96

Poslední úprava: Před 11 měsíci x 1

Zika97

Hráč

Připojeno: 05 Jul 2020
Témat: 7

IGN: Zika97
od Zika97 » Před 11 měsíci

Ahoj,
nemáš případné důkazy o tom, že se to stalo např. ve formě screenshotu. 
Také musíš brát v potaz to, že helper je taky jen člověk a nemůže vidět vše, co se na serveru děje, kort když je tam kupříkladu sám. Také to, že je na serveru neznamená, že tam přímo fyzicky je, může řešit i jiné věci např. na Discordu či na webu. Holt se to sešlo tak, že tvoje zprávy neviděl, nebo neměl ani možnost vidět, protože řešil jiné věci. A posléze, co přišel a byl fyzicky na serveru, tak už řešil hráče, kterému jsi ty dělal zle. 
Když už jsme u toho, tak tebe neopravňuje dělat hráči to, co dělá on tobě (když se jedná o porušení pravidel). Pokud na tebe helper nereaguje, tak nejlépe si udělej důkazy na daného hráče a pošli to někomu na Discordu, založ si ticket na Discordu a nebo si založ topik zde na webu, kde dané důkazy přilož a určitě se to bude řešit. 

Poslední úprava: Před 11 měsíci

Jestliže potřebuješ s něčím poradit, tak jsem ti k dispozici v soukromé zprávě. Pokusíme se vyřešit tvůj problém. :)

hekto96

Paladin

cituji: ´´Také to, že je na serveru neznamená, že tam přímo fyzicky je, může řešit i jiné věci např. na Discordu či na webu.´´ 

helper odpovídal hráčum a na mé oznamení nereagoval a přitom před mojím oznamení odpověděl hračovi a také po tom co jsem mu napsal tak odpověděl někomu jinemu, poté se nevyjádřil ke mě už vubec prostě to obešel. Stojím si za tím, že byl fyzicky na serveru.

Ale co pokud máte zájem o důkazy není problem pořídí se pokud teda se nebude mazat chat jak je to tady zvykem.

TheRealPin

Hráč

Připojeno: 24 Nov 2020
Témat: 1

IGN: TheRealPin
od TheRealPin » Před 11 měsíci

Zdravím.
Jak již řekl Zika97, jsem také člověk a nemohu vidět vše. To odpojení, o kterém jsi psal, byl vanish, ve kterém jsem se šel podívat, co se na PvP děje. Strávil jsem tam asi 20 minut, a viděl jsem tě střílet ze safe zóny, a tak jsi dostat patřičný trest.
Důkaz přikládám zde: https://ctrlv.cz/Bbjr

Na serveru musím hlídat nejen PvP ale i ostatní hráče, a sledovat, zda náhodou necheatují.

x 1

hekto96

Paladin

No tak teda tohle (https://ctrlv.cz/Bbjr) není prokazatelné že jsem vystřelil je to POUZE natažený luk.

To odpojení, o kterém jsi psal, byl vanish, ve kterém jsem se šel podívat, co se na PvP děje. Strávil jsem tam asi 20 minut, a viděl jsem tě střílet ze safe zóny, a tak jsi dostat patřičný trest.

Takže pokud jsi tam strávil ´´20minut´´ tak jsi určitě mohl vidět jak NÉÉ jen já, ale i LOL22528 a pár dalších po mě střílelo. Takže jak to vidím já ty jsi se čistě zaměřil na mě a za každou cenu jsi stál za tím abys to prokázal. 

Zika97

Hráč

Připojeno: 05 Jul 2020
Témat: 7

IGN: Zika97
od Zika97 » Před 11 měsíci

Mohl také nečekaně odejít ze serveru, kdy musel něco důležitějšího řešit, než je hra. Co ty víš. Kvůli tomu není zapotřebí hnedka psát na web. 
Nehledě na to, že ty nemáš porušovat pravidla, i když to tomu hráči oplácíš. To jsem ti psala ale už výše.

Ale co pokud máte zájem o důkazy není problem pořídí se pokud teda se nebude mazat chat jak je to tady zvykem.

Určitě se chat nemaže jen tak, ale jen v případě reklamy a nebo až moc velkého spamu ze strany hráčů. Takže si tu nevymýšlej nějaké teorie, prosim tě. 

Jestliže potřebuješ s něčím poradit, tak jsem ti k dispozici v soukromé zprávě. Pokusíme se vyřešit tvůj problém. :)

hekto96

Paladin

Zika97 

Neznám důvod proč se maže, jen vím že se maže a poslední dobou poměrně častěji než jak jsem tady začal.

Za tohle nařčení se omlouvám.

HolyDuckKit

Kačenka
Majitel

Připojeno: 04 Sep 2020
Témat: 10

IGN: HolyDuckKit
od HolyDuckKit » Před 11 měsíci

Túto tému uzatváram, nakoľko som videl charakter tuna spomínaného na vlastné oči. Pokojne pridám aj screeny. Dúfam, že varovania boli dostačujúce a neprajem si, aby to znovu opakovalo. Ak budeš mať pocit, že to robia iní hráči, veľmi rád sa pozriem na presvedčivé materiály, ktoré nám predložíš ako dôkaz. Ďakujem ^^

Ahojte, ak máte problém, neváhajte mi napísať. Pokiaľ sa dá, rád pomôžem ;)

Sn-mka-obrazovky-657