mc.riseofarcania.eu
6 hráčů online

Vážění hráči, dnes brzo ráno jsme updatnuli náš server na verzi 1.15.2.

Na novější verzi 1.16 zatím nemáme plnou podporu pluginů a tak jsme se rozhodli alespoň pro takové vylepšení. Nepřichází pouze vylepšení verze, ale také serveru.

Přidali jsme novinky pro vás! Krom toho se můžete brzy těšit na velký Dungeon's Update.


Dnes na serveru vyšel dlouhodobě očekávaný tržní update. Protože náš server byl doposud bez možnosti shopů a tradů,  tohle nové místo vám tohle umožní. Nový /warp shop totiž umožňuje obchody s neutrálními NPC, ale zároveň také s hráči! To však není zdaleka všechno. Přečti si veškeré novinky níže...


Jak si někteří z vás mohli všimnout, dnes byl server od 8 hodin nedostupný, z důvodu údržby. Probíhal totiž poměrně důležitý update. Zaměřili jsme se především na nejvíc hlášené chyby, bosse a předměty v RPG. Takže, proč byl server tak dlouho uzavřený, co to pro nás znamená, co vše bylo na server přidáno ?

Tohle a všechno ostatní vám teď zodpovíme!


20
červen
Dreyd

Dnes během 8:00 až 14.00 bude spuštěna udržba serveru. O novinkách a změnách budete informování po dokončení údržby skrze příkaz /news či tu na webu v dalším příspěvku.

Zase se na vás brzy těšíme :)


15
červen
Dreyd

Dnešním dnem byla spuštěna testovací beta verze webu. Veškeré chyby můžete nahlásit nám majitelům. Web se bude postupně tak jako server vylepšovat, rozvíjet a zdokonalovat.Nejnovější příspěvky

AdminTeam Online
Momentálně není žádný člen online.

Uživatelé Online
Žádný uživatelé nejsou online.Statistiky
Celkem všech příspěvků 563
Celkem příspěvků 2215
Dohromady uživatelů 702
Poslední reg. člen kikikikikikik
Uživatelé Online 0
Online Guests 9
Total Online 9